Tagi
1. Jak stawiać konkretne, mierzalne cele?
„Ostatnio przeprowadzone przeze mnie rozmowy oceniające pokazały sporą rozbieżność między tym, jak oceniam pracę moich pracowników, a jak oni oceniają siebie. Chciałabym tego uniknąć w przyszłości poprzez lepsze określenie celów i zadań sprzedawcom. Jak to zrobić?”
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/umiejetnosci_sprzedazowe/jak_stawiac_konkretne_mierzalne_celeDodano: 17-08-2009
2. Jak przekazywać oczekiwania w sposób, który zwiększa motywację i zaangażowanie pracownika?
Nie ma wątpliwości, że jednym z podstawowych obowiązków menedżera sprzedaży jest jasne określenie oczekiwań wobec każdego pracownika. Jeżeli nie powiesz ludziom, czego potrzebuje organizacja i czego Ty oczekujesz, ryzykujesz, że oczekiwania nie zostaną spełnione. Co więcej, to najkrótsza droga to utraty zaangażowania i motywacji pracowników.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/umiejetnosci_sprzedazowe/jak_przekazywac_oczekiwania_w_sposob_ktory_zwie_ksza_motywacje_i_zaangazowanie_pracownikaDodano: 17-08-2009
3. 100 pierwszych dni nowego menedżera sprzedaży - co decyduje o sukcesie?
Pierwsze miesiące na stanowisku menedżera sprzedaży to czas, w którym masz unikalne szanse na zbudowanie fundamentu sukcesu. Łatwo jest ulec pokusie skupienia swoich działań wokół zadań administracyjno-zarządczych i stracić z oczu najważniejsze czynniki wpływające na sukces twój i twojego zespołu: budowanie wiarygodności, zaangażowania zespołu oraz zdobywanie wsparcia przełożonych.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/umiejetnosci_sprzedazowe/100_pierwszych_dni_nowego_menedzera_sprzedazy_co_decyduje_o_sukcesieDodano: 17-08-2013
4. Szkolenia - antidotum na kryzys
Jednym z zagadnień, z którym nieustannie zmagają się menedżerowie jest kwestia szkoleń pracowników. Z jednej strony docenia się potęgę wyszkolonej kadry, bo to ona stanowi kapitał organizacji i to od niej zależy sukces firmy, z drugiej natomiast pojawia się kwestia finansowa. Okazuje się, że dobrze wykwalifikowanych specjalistów jest niewielu. Z badania przeprowadzonego przez Manpower Polska wynika, że aż 48% polskich pracodawców ma problem ze znalezieniem kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach i umiejętnościach.
http://karieram.cluster006.ovh.net/edukacja_i_rozwoj/szkolenia/szkolenia_antidotum_na_kryzysDodano: 14-07-2009
5. Jak sprecyzować bieżą ce realia sprzedażowe?
W jakie umiejętności dyrektor handlowy powinien wyposażyć swoich handlowców? Wyzwania, z którymi stykają się firmy i ich działy sprzedaży powodują , że wiele z nich decyduje się na wprowadzenie zmian w zakresie kompetencji swoich sprzedawców.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/umiejetnosci_sprzedazowe/jak_sprecyzowac_biezace_realia_sprzedazoweDodano: 09-06-2013
6. Warto być twardzielem
Ofensywność, upór i skuteczność to najbardziej poszukiwane cechy szefa firmy w USA. Kompetencje miękkie ceni się tam znacznie mniej, a czasami nawet uznaje za niepożądane. Steven N. Kaplan, Światowy autorytet w dziedzinie finansów i przedsiębiorczości zdradza, jakie umiejętności najbardziej ceni amerykański biznes.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/przywodztwo/warto_byc_twardzielemDodano: 21-11-2008
7. Młodzi są coraz lepsi, dobrzy są coraz starsi
Debiutanci wchodzÄ cy obecnie na rynek pracy prezentują znacznie wyższy poziom kompetencji emocjonalnych niż ich rówieśnicy, którzy zaczynali karierę na począ tku dekady.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/zarzadzanie_zespolem/mlodzi_sa_coraz_lepsi_dobrzy_sa_coraz_starsiDodano: 21-10-2008
8. Ocena 360 â momenty krytyczne (Część I)
Co zrobiÄ, aby czas połwięcony na przygotowanie oceny nie okazaĹ się stracony? Na co powinien zwrócić uwagę szef HR, który czuwa nad przebiegiem oceny, a na co menedżer oceniany lub oceniajacy? DiabeĹ, jak zwykle, tkwi w szczegóĹach.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/budowanie_relacji/ocena_360_momenty_krytyczne_czesc_iDodano: 11-09-2008
9. Ocena 360 â momenty krytyczne (Część II)
Wyniki oceny 360 budzÄ za każdym razem dużÄ ciekawość. Dotyczy to zarówno menedżerów średniego szczebla, jak i członków zarządów. Któż z nas nie chciaĹby przeanalizować, jak jest oceniany przez ludzi, z którymi współpracuje, wiedzieć, co tak naprawdą o nas myślÄ ?
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/budowanie_relacji/ocena_360_momenty_krytyczne_czesc_iiDodano: 11-09-2008
10. Mężczyzna z dobrego domu
Kariera: W drodze na sam szczyt firmowej i zawodowej hierarchii nadal liczą się płeć oraz pochodzenie społeczne. Tak przynajmniej wynika z kilkuletnich austriackich badań.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/mobbing_i_dyskryminacja/me_zczyzna_z_dobrego_domuDodano: 27-08-2012
11. Okiem absolwenta MBA
Piekła pogrążenia się w bieżą cych sprawach doświadcza nieomal każdy menedżer. Studia są świetną okazją do „resetu” – świeżego spojrzenia na swoją pracą i dotychczasową karierę.
http://karieram.cluster006.ovh.net/edukacja_i_rozwoj/mba/okiem_absolwenta_mbaDodano: 27-08-2008
12. Dla kogo szkolenia
Rozwój zawodowy. Szkolenia budują kompetentny, lojalny i odpowiedzialny zespół. Najbardziej rzutcy menedżerowie już odkryli, jak szybko i prosto wykorzystać je do rozwoju biznesu.
http://karieram.cluster006.ovh.net/edukacja_i_rozwoj/szkolenia/dla_kogo_szkoleniaDodano: 25-08-2008
13. Dlaczego tak trudno delegować kompetencje
Umiejętność racjonalnego zarzą dzania czasem to podstawowa, a jednocześnie bardzo rzadka umiejętność menedżerska. Wielu szefów zapomina o zdaniu, do którego można sprowadzić ten problem: "nie ma nic łatwiejszego niż być zajętym i nic trudniejszego niż być efektywnym".
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/zarzadzanie_zespolem/dlaczego_tak_trudno_delegowac_kompetencjeDodano: 22-08-2012
14. Inżynier z emocjami
Umiejętności miękkie. Mimo że od lat bardzo cenione przez firmy, ma z nimi problem - jak się szacuje - ponad połowa polskich menedżerów. Szczególnie inżynierowie.
http://karieram.cluster006.ovh.net/umiejetnosci_miekkie/inteligencja_emocjonalna/inzynier_z_emocjamiDodano: 22-08-2012
15. Pięć cech paradygmatu kariery
Jacek Santorki, psycholog biznesu wymienia najważniejsze cechy paradygmatu nowej kariery.
http://karieram.cluster006.ovh.net/planowanie_kariery/awans_i_zmiany/piec_cech_paradygmatu_karieryDodano: 18-08-2008
r e k l a m a

Finansowe rady dla nie finansistów: w co inwestować, jak wybrać ubezpieczenia z najwyższej półki i oferty private bankingu.
- Podróżujący służbowo Polacy chcą... | 06-10-2015
- Raport Płacowy Antal - Wynagrodzenie... | 23-07-2015
- Dolar dzisiaj osiągnął rekordowy od... | 10-03-2015

Czym jeżdżą polscy menedżerowie.
- Samochód służbowy jako... | 11-12-2014
- Niebanalne auto dla ambitnego... | 18-10-2013
- Audi Q7 - lifting i zmodyfikowane... | 19-05-2013
- O nas |
- Kontakt |
- Reklama |
- Biuro prasowe |
- Partnerzy |
- Regulamin |
- Mapa serwisu |
- Zgłoś błąd |
- Polityka prywatności |
- RSS |
- na górę strony ^
- Copyright ©JOBS.PL SA 2008-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone.
- projekt i wykonanie: agencja interaktywna .apeiro